14 stycznia 2012

♥ Konkurs Walentynkowy | Sesja narzeczeńska | Sesja dla par | Plener ślubnyZostał dokładnie miesiąc do święta zakochanych!

Z tej okazji organizuję dla Was z Eweliną Szajnar - wizażystką - konkurs, w którym do wygrania jest:

-Sesja zdjęciowa dla pary. Może to być sesja narzeczeńska, plener ślubny lub po prostu sesja dwójki zakochanych!
-Zapewniony profesjonalny makijaż.
-15 fotografii po pełnej autorskiej obróbce w formacie JPEG dostarczonych do Was drogą mailową.
  
DODATKOWO:
-każdy uczestnik, biorący udział w konkursie, dostanie bon zniżkowy o wartości 10% na dowolny pakiet w mojej ofercie oraz 10% zniżki na wykonanie makijażu u Eweliny Szajnar, do wykorzystania do końca 2012 roku.

Oto co musicie zrobić aby wziąć udział w konkursie:

1. Prześlij Wasze wspólne zdjęcie na mojego maila (pani.pajak@gmail.com).
2. Opisz krótko (3-5 zdań) dlaczego to Wy powinniście wygrać sesję.
3. Po upływie terminu zgłaszania się do konkursu opublikuję wszystkie zdjęcia wraz z opisami na blogu. Każde z nich będzie miało swój numer. Powiadom znajomych, rodzinę i przyjaciół,  że bierzecie udział w konkursie. Poproś by w komentarzach pod postem ze zdjęciami wklejali numer Waszego zdjęcia (jeden komentarz, to jeden głos).
4. Para z największą liczbą głosów wygrywa!

Zgłoszenia do konkursu przyjmuję do 1 lutego. Wtedy powstanie wpis konkursowy ze zdjęciami i rozpocznie się głosowanie, trwające do 13 lutego, do północy. Ogłoszenie wyników oczywiście 14 lutego!!!


Dodatkowe warunki:
- Sesja odbędzie się na terenie Krakowa lub okolic w dogodnym dla wszystkich stron terminie, jednak nie później niż do końca sierpnia 2012.
- Wyrażacie zgodę na publikację zdjęć z sesji w portfolio moim i wizażystki.
- Zdjęcia do zamieszczania w Internecie (portale społecznościowe itp) będą opatrzone naszym logo.

Jeśli sami nie możecie wziąć udziału w konkursie powiadomcie o nim znajome pary!!!

POWODZENIA!
Zachęcam do polubienia naszych profili na Facebooku. Dzięki temu będziecie na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i pierwsi dowiecie się o kolejnych konkursach i nowych postach na blogu:11 stycznia 2012

Prezent na Walentynki | Sesja buduarowa Kraków

Pamiętacie o nadchodzących Walentynkach? Został jeszcze tylko miesiąc i już teraz warto pomyśleć o prezencie dla ukochanej osoby. Szczególnie jeśli ma to być sesja fotograficzna. Jest wtedy czas na zdjęcia i przygotowanie albumu lub odbitek.

Który mężczyzna nie kocha kobiecego piękna?
Zaskocz swojego partnera i podaruj mu zdjęcia w seksownej bieliźnie, z piękną stylizacją... zakryta nagość jest czarująca. Dla mniej odważnych proponuję subtelną sesję portretową. Gwarantuję Ci, że Twój partner będzie oczarowany prezentem!

A Panowie?
Spraw, że Twoja ukochana poczuje się wyjątkowo i pięknie podczas profesjonalnej sesji portretowej lub buduarowej. Sesję o której  mowa, możesz podarować jej w prezencie, w formie eleganckiego bonu upominkowego. Taka sesja to niezapomniana pamiątka na całe życie. Twoja wybranka podczas sesji zamieni się w prawdziwą divę i długo nie zapomni takiego oryginalnego prezentu.

Więcej informacji o sesjach znajdziecie na MOJEJ STRONIE.

Zapraszam do współpracy!!!
8 stycznia 2012

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

747,50 PLN - To kwota uzyskana z wystawionych przeze mnie aukcji na allegro i przekazana w całości na Wielką Orkiestrę! Dziękuję wszystkim licytującym!!! Za rok znów gramy:)

Wielkie brawa i ukłony dla osób, które wygrały licytacje!!!