21 grudnia 2012

Życzenia świąteczne


Kochani!

Za mną ostatnia obrobiona sesja w tym roku. Dzisiaj oddaję ostatnie produkty i bony upominkowe Klientom. Czas na odpoczynek i spotkanie z rodziną.
Z okazji nadchodzących świąt, chciałam Wam życzyć przede wszystkim zdrowia - bo jest najważniejsze, do tego ciepłych i rodzinnych świąt.
Dziękuję Wam za obecność, za zamawiane u mnie sesje, za radość ze zdjęć, komentarze, za to wszystko co sprawia, że chcę fotografować więcej i więcej!


19 grudnia 2012

Bon upominkowy | pomysł na prezentZa 5 dni gwiazdka! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, mam dla Was coś oryginalnego: BON UPOMINKOWY na sesję fotograficzną! Jest ważny 6 miesięcy, więc sesję można zrealizować również wiosną w pięknych okolicznościach przyrody.
Zapraszam!
Więcej informacji znajdziecie tutaj:
http://www.julitapajak.pl/oferta/pomysl-na-prezent/
Maciuś | Fotografia dziecięca Kraków


Ostatnio mało się dzieje na blogu, a ja  jestem w szale przedświątecznym. Kończę obrabiać ostatnie sesje i tworzę sporo świątecznych produktów. Ponieważ w większości mają to być prezenty pod choinkę, pokażę je dopiero po świętach.

A dzisiaj poznajcie Maćka, który gościł u mnie w sobotę na sesji ekspresowej. Mojej Emilce bardzo spodobał się nowy kolega i razem łobuzowali:)


Czy ogarnęła Was już świąteczna atmosfera? Mnie już totalnie i nie mogę się doczekać karpia w galarecie:)

j