28 kwietnia 2012

Agnieszka | Sesja portretowa Kraków | Metamorfozy

Wczoraj zaczęłyśmy z Eweliną realizować projekt "metamorfozy". Nadszedł czas, by trzy panie, które wygrały w naszym konkursie, przeżyły niezapomnianą przygodę.
Agnieszka ma ją już za sobą. Niedługo zobaczycie cały materiał z sesji, a dzisiaj tylko krótka zapowiedź. Mam nadzieję, że narobiłam Wam ochoty na więcej:)

Życzę Wam wspaniałego weekendu majowego!PORTFOLIO                                       NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK

27 kwietnia 2012

Barbara | fotografia buduarowa Kraków

Kolejna sesja, którą przedstawię, to sesja buduarowa. Za względu na charakter zdjęć, umieszczam tylko kilka portretów.

Serdeczne podziękowania i pozdrowienia przesyłam Sylwii Cieślik - makijażystce, która przygotowała Panią Barbarę  do sesji.

Jak w przypadku ostatnich sesji możecie zobaczyć zdjęcie przed i po. Mam nadzieję, że dzięki temu zmobilizuję osoby mniej pewne siebie do zrobienia sobie pięknych fotografii. Chcę żebyście zobaczyli, że nie tylko super modelki mogą mieć wspaniałą pamiątkę. Każda z nas jest piękna, a oto jak widzę Was swoimi oczami:


 
PORTFOLIO                                       NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK

26 kwietnia 2012

Katarzyna | Sesja portretowa Kraków

W końcu mamy prawdziwą wiosnę!
Rozpoczynam romantyczne sesje plenerowe. Będą to sesje portretowe, narzeczeńskie, rodzinne i dziecięce oczywiście. Mam nadzieję, że będziecie ciekawi efektów.

Tymczasem przedstawiam kolejną sesję portretową. Główną bohaterką jest Katarzyna.
Kolejny raz macie okazję przekonać się jak pięknie możecie wyglądać na zdjęciach.
Katarzynie dziękuję za wspólny czas!

Make-up: Ewelina Szajnar


PORTFOLIO                                       NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK

24 kwietnia 2012

Hanna | fotografia portretowa Kraków

Czas nadrobić na blogu trochę zaległości.

Przed Wami sesja Pani Hanny, która zgodziła się na umieszczenie zdjęcia przed stylizacją i po jej zakończeniu. Wszystko po to, by uzmysłowić Wam, jak ważna jest rola  makijażystki podczas sesji.

Ewelina Szajnar, która przygotowała Panią Hannę do zdjęć, była jak zwykle niezawodna i spisała się na medal. Dobrała idealny makijaż oraz fryzurę.
Często trudno nam spojrzeć na siebie obiektywnie i wybrać to co najlepiej do nas pasuje. W takiej sytuacji zachęcam do zasięgnięcia rady u profesjonalisty.

Następnym krokiem do sukcesu jest praca fotografa.
Zawsze staram się znaleźć pozy, które najlepiej podkreślą Wasze atuty. Szukam ujęć, które sprawią, że zobaczycie się w innym świetle i odkryjecie na nowo swoje piękno.

Efekty oceńcie sami. Co myślicie o tej metamorfozie?


Słów kilka należy się również Modelce. Pani Hanna była doskonała. Intuicyjnie potrafiła przybierać wspaniałe  pozycje do zdjęć. Prawdziwa dama z klasą! W dodatku nauczycielka matematyki, co przyprawiło mnie o dreszcze (tak, tak - był to jeden z moich "ulubionych" przedmiotów w szkole). Nie dokonałam jednak zemsty na matematykach i uważam sesję za bardzo udaną, a Panią Hannę wpisuję na listę ulubionych Klientek. Jeszcze raz dziękuję serdecznie za współpracę.


Na koniec jeszcze jedna refleksja.
Tą sesją chciałam przekonać Was, że fotografia portretowa, to nie tylko coś dla młodych, 20-sto letnich dziewczyn.
W każdym wieku można zrobić cudną sesję zdjęciową, która będzie świetną pamiątką. Taka sesja to świetny pomysł na dzień matki, urodziny, imieniny. Możecie podarować ją bliskiej osobie w prezencie. Posiadam w swojej ofercie eleganckie bony prezentowe.
Zachęcam również do fotografowania siebie z mamą, babcią czy córką.

PORTFOLIO                                             NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK