5 stycznia 2013

Prezent na walentynki | Sesja buduarowa lub portretowa


W tym roku mam dla Was coś niesamowitego!
Razem z Sylwią z Ambasady Makijażu przygotowałyśmy wyjątkową sesję portretową lub buduarową.
Fotografie z takiej sesji, to coś w sam raz, do podarowania ukochanemu na tegoroczne walentynki!


1. Jak będzie wyglądała sesja?

Zjawisz się na umówioną godzinę w pięknym Hotelu AMADEUS****, który mieści się na ul. Mikołajskiej 20 w Krakowie, czyli w samym centrum Starego Miasta.
Po przybyciu ustalimy wspólnie jakie zdjęcia będziemy robić: portrety czy buduar. Podpiszemy umowę, którą wcześniej dostaniesz do wglądu na pocztę e-mail. Pokażesz nam przygotowane stroje i wspólnie ze stylistką wybierzemy dla Ciebie najlepszy. Później Sylwia zajmie się Twoim makijażem i poprawi fryzurę. Kiedy będziesz gotowa przystąpimy do robienia zdjęć. Wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.

2. Jak mogę zarezerwować miejsce na sesję?

Kliknij TUTAJ lub TUTAJ i wypełnij formularz kontaktowy, w tytule napisz: Walentynki, w treści chęć wzięcia udziału w sesji. Pamiętaj by poprawnie wpisać swojego maila. W ciągu doby skontaktuję się z Tobą by potwierdzić miejsce.
Możesz napisać również bezpośrednio na moją pocztę e-mail: pani.pajak@gmail.com

3. Gdzie mogę obejrzeć więcej twoich prac?

Zapraszam do swojej galerii online: TUTAJ  i TUTAJ możesz zobaczyć w niej kilka zdjęć buduarowych, a TUTAJ sesje portretowe.4. Dlaczego skorzystanie z tej oferty opłaca się bardziej niż skorzystanie z indywidualnej sesji?

Ponieważ decydując się na tą sesję masz szansę na niesamowitą zabawę w wesołym gronie. Masz również możliwość zamówienia sesji razem ze swoimi koleżankami. W dodatku na sesji oszczędzasz 150 zł w porównaniu z regularnym cennikiem. Dodatkowo zdjęcia odbędą się w pięknych wnętrzach ekskluzywnego hotelu. A wszystko to z lampką szampana na odwagę i w atmosferze buduarowego przyjęcia:):)
Jeśli jednak wolisz bardziej intymne klimaty, możesz zdecydować się na sesję indywidualną w moim domowym studio w innym terminie.

4. Co jest wliczone w koszt sesji?

Opłata za sesję wynosi 250zł i jest pobierana podczas sesji gotówką. W cenie jest:
- 10 ujęć po starannej autorskiej obróbce (do wyboru z 15-stu z galerii online zabezpieczonej hasłem) przesłanych na Twoją pocztę e-mail w małym formacie z moim logo do zamieszczenia w internecie oraz w wielkich plikach bez logo do wykonania odbitek.
- galeria na mojej stronie www, zabezpieczona hasłem, na okres 6-ciu miesięcy
- profesjonalny makijaż fotograficzny, dobrany tak by wydobyć z Ciebie całe piękno!
- porady dotyczące stroju i pozowania
- lampkę szampana na odwagę
Zdjęcia do wyboru dostaniecie najpóźniej do 6-tego lutego. Będą obrabiane wg kolejności sesji.

5. Jak powinnam się przygotować do sesji i co ze sobą zabrać?

Zajrzyj proszę do mojego PORADNIKA.
Możesz przynieść na sesję piękną bieliznę, gorset, rajstopy lub pończochy - mogą być kabaretki, szpilki, lub buty na obcasie, koszulki nocne, peniuar lub inne rzeczy, w których chciałabyś mieć zdjęcia.
Mile widziana jest wszelkiego rodzaju biżuteria, szczególnie łańcuchy pereł, korali itp..., akcesoria do włosów.

6. Nie jestem zawodową modelką, jestem nieśmiała, skąd będę wiedziała jak pozować do zdjęć?

Doskonale rozumiem, że możesz nie umieć pozować lub będziesz się czuła niepewnie, możesz być też skrępowana. To wszystko normalne, nie oczekuję zachowania jak u profesjonalnej modelki. Jestem od tego by powiedzieć Ci jak się ustawić i znajdę dla Ciebie pozy, w których będziesz wyglądała najkorzystniej. Mam w tym wprawę, na co dzień pracuję ze zwykłymi ludźmi, a nie modelkami, które pozowanie mają wpisane w zawód.
Kiedy się rozkręcisz powstaną najlepsze zdjęcia, a Ty nie będziesz chciała przestać... Tak było przy poprzedniej organizowanej przeze mnie sesji:)


7. Jak mogę wykorzystać zdjęcia z sesji?

Sesja jest pomyślana tak, żeby przede wszystkim można było wykorzystać jej efekty jako prezent walentynkowy.
Możesz podarować ukochanemu piękne odbitki, które możesz zamówić u mnie lub wykonać sama.
Dodatkowo proponuję wykonanie u mnie kartki walentynkowej z własnym zdjęciem (cena 20zł/szt.)
Lub wykonanie kolażu wydrukowanego na płótnie (canvas).

Przykładowy projekt kartki:


DLA PAŃ, KTÓRE  ZGODZĄ SIĘ NA PUBLIKACJĘ  SWOICH WYBRANYCH ZDJĘĆ NA BLOGU I W NASZYCH PORTFOLIO,  SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANA KARTKA GRATIS!

Ze względu na wysoki koszt pokoju hotelowego, jeśli nie uzbiera się min. 7 osób do sesji, zdjęcia będą wykonane w domowym studio lub będziesz mogła zrezygnować z oferty.

W razie dodatkowych pytań czekam na wiadomość!

ZAPRASZAMY!!!31 grudnia 2012

sesja na aukcji WOŚPWczoraj wystawiłam kolejną sesję na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Gramy w szczytnym celu więc mam nadzieję, że uda się uzbierać jeszcze więcej pieniędzy niż w tamtym roku.

Kolejna sesją jaką możecie licytować jest zupełnie wyjątkowa. I jeśli nie licytujecie, proszę udostępnijcie chociaż linka swoim znajomym. Zależy mi by jak najwięcej ludzi dowiedziało się o aukcji. Do wygrania naprawdę niezła gratka, a może ktoś sobie sprawi całkiem wyjątkowy plener ślubny?

Oto link do aukcji:

Zobaczcie sami:


Podsumowanie roku i podziękowania!

Dzisiaj ostatni dzień roku!

Od kilku dni staram się opracować strategię na nadchodzący Nowy Rok!
Po to, żeby pracowało nam się jeszcze milej i lepiej. Żeby fotografia sprawiała mi jeszcze więcej przyjemności (chociaż nie wiem czy to możliwe, ponieważ już sprawia bardzo wiele:)
Chcę Wam oferować jeszcze piękniejsze, nowe produkty.

Kolejnym celem jaki sobie stawiam, to żeby o Made with Love... dowiedziało się jeszcze więcej osób!

Ten rok był niesamowity i przerósł moje najśmielsze oczekiwania.
Dwa lata temu całkiem niepewnie rozpoczęłam darmowe sesje, by zgromadzić portfolio. W kwietniu 2012, kiedy zgłosili się do mnie pierwsi Klienci, powstała moja firma. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Nigdy nie spodziewałam się takiej liczby klientów!!! Nie miałam pojęcia, że moja fotografia spotka się z tak pozytywnym odzewem!

Ten rok to również wspaniałe projekty jakie udało mi się wykonać! Kilka z moich sesji marzeń.


Ale cały ten czas to przede wszystkim ludzie jakich spotkałam na swojej drodze!!!
Niektórych poznałam osobiście, niektóre osoby znam tylko wirtualnie ale każdy z Was wniósł wiele piękna i ciepła do mojego życia.
- Moje wierne Fanki i Komentatorki blogowe! - Każdy Wasz komentarz, dobre słowo, sprawiają, że chce mi się więcej!
- Mój Dream Team - spotkałyśmy się przypadkiem, a zostałyśmy mam nadzieję na zawsze! Każda zupełnie inna, każda w innym wieku - różni nas bardzo wiele ale razem jesteśmy zespołem marzeń, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych!
- Moi Klienci - bo przecież fotografia, to ciągła praca z nowymi ludźmi - Wasze reakcje na otrzymane zdjęcia są bezcenne!
- Szalone Fotografki z innych miast, z którymi zaprzyjaźniłam się na łączach, a teraz niecierpliwie czekam na spotkanie w realnym świecie. Wasze rady i wsparcie są niesamowite!!!

Były w tym roku również trudniejsze chwile ale każda z nich była nowym doświadczeniem i sprawiła, że jestem silniejsza niż kiedykolwiek.

Za wszystkie te przeżycia, wzruszenia i dobre słowa chcę Wam GORĄCO PODZIĘKOWAĆ!!!
Bez Was nie ma mojej fotografii więc mam nadzieję, na jeszcze więcej i z niecierpliwością czekam na to co przyniesie Nowy Rok! Oby były to same dobre rzeczy:)