5 kwietnia 2013

Pierwsze urodziny Made with Love!


Kochani!!!

Dokładnie rok temu powstała moja firma - Fotografia Julita Pająk!

Może rok, to nie dużo ale dla mnie ten czas był bardzo ważny. Przez te 12 miesięcy zrozumiałam i upewniłam się co chcę robić w życiu. Wykonałam wiele sesji, poznałam cudownych ludzi. Wiele osób przyjechało z daleka na sesję u mnie... Z niektórymi z Was zaprzyjaźniłam się i jestem w ciągłym kontakcie.

Na kolejny rok mam  wiele wspaniałych pomysłów, mam nadzieję, że jeszcze Was zaskoczę:)
Kilka projektów jest prawie gotowych, zapisane i obmyślone, czekają na realizację.

Do sesji komercyjnych mam wiele nowych dodatków, mnóstwo pomysłów na nowe stylizacje.
Rozpiera mnie energia i czekam już tylko na wiosnę, by ruszyć pełną parą.

Rok 2013 chciałam nazwać rokiem kobiet. Chcę by zabiegane i zapracowane Panie zwolniły chociaż na jeden dzień i zrobiły sobie wspaniały prezent jakim jest sesja portretowa.
Drogie Panie! Obiecuję Wam przygodę życia i to, że spojrzycie na siebie z innej perspektywy i wyjdziecie ode mnie z podniesioną głową!


Ten rok będzie również rokiem wspaniałych sesji plenerowych. Sesje rodzinne i dziecięce nabiorą nowego wymiaru. Już pod koniec maja będziecie mogli się o tym przekonać. Kiedy zobaczycie pierwsze wiosenne fotografie.


Za miesiąc ujawnię również co szykuję dla początkujących fotografów. Projekt tworzony wspólnie z dwiema zaprzyjaźnionymi fotografkami nabiera realnych kształtów;)
Od niedawna możecie korzystać z mojego mentoringu online lub zapisać się na warsztaty, na których poprowadzę Was przez trudne początki. Dokładna oferta pojawi się niebawem na mojej stronie w zakładce warsztaty.

Mam nadzieję, że będzie u mnie kolorowo i wesoło, czasem wzruszająco i że chętnie będziecie zaglądać na bloga oraz komentować moje poczynania.

Dla wszystkich chętnych na sesję z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN ogłaszam wiosenne mini sesje. Oferta dla osób z Krakowa, które nie zarezerwowały jeszcze terminu na zdjęcia, a mają chętkę na piękne wiosenne ujęcia. Portrety, sesje rodzinne, dziecięce czy narzeczeńskie.... wybór należy do Was. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli posiadacie konto na facebooku, zachęcam do odwiedzin, tam dodatkowa gratka dla tych którzy udostępnią u siebie informację o mini sesjach- rozlosuję wśród Was osobę, która otrzyma cudną ramkę do zdjęć.


W tym roku poświęcę również więcej czasu rodzinie, mojej małej Emilce, która tęskni za zabieganą mamą, rozdartą między etatem, a firmą. Zmiany szykują się również w tej kwestii...

 Dziękuję, że ze mną jesteście!

A teraz czas na Waszą specjalną okazję :
2 kwietnia 2013

Zmian ciąg dalszy :)

Podobno zima potrwa jeszcze 2-3 tygodnie... bez komentarza:)

Jeśli tak jak ja, nie możecie już patrzeć przez okno i szukacie wykrętów przed wyjściem z domu,  dajcie się zabrać do wiosennej krainy i popłyńcie ze mną zielonym czółnem.

W nowym numerze Green Canoe (na str. 198) znajdziecie też coś o mnie:Z kolejnych zmian, to w końcu mam zamiar trochę ułożyć swoje zwariowane życie i więcej cieszyć się opieką nad Emilką i domem. Przeczytacie o tym powyżej. Mam nadzieję, że moje plany się sprawdzą.

Jak widzicie prawdziwy wiosenny make over, tyle że z zimą w tle...

Trzymajcie za mnie kciuki, pozdrawiam Was gorąco!

31 marca 2013

Wiosenne zmiany

Hej,

Zmiana bloga miała nastąpić 5 kwietnia, w pierwsze urodziny mojej firmy, jednak na ten dzień przygotuję inną atrakcję. Prawdopodobnie dzisiaj ukaże się nowy numer przecudnego Green Canoe, a w nim znajdziecie coś o mnie;) Po publikacji, dodam tu linka.

Czekam na Wasze wrażenia, jak się podoba nowy blog? Zrobiłam go od początku do końca sama i jestem zadowolona z efektu. Ciekawa jestem Waszych opinii.

Czas wiosenny wprowadzony, a za oknem bocian spacerujący po białym puchu.... A ja już nie mogę się doczekać wiosennych plenerów i usycham już tej zimy (wiosny?).

A teraz coś za czym tęsknie najmocniej: