27 lutego 2013

Cennik produktów

Sporo czasu zajęło mi uporządkowanie i zebranie wszystkiego razem ale w końcu jest!
Cennik moich produktów.

Myślę, że po sesji fotograficznej warto pomyśleć jak w fajny sposób wyeksponować zdjęcia. Może przygotowana przeze mnie pozycja zainspiruje Was do tego.


Teraz kolej na cennik ramek, który będzie oddzielny. Uporządkuję go, dodam nowe wymiary, więcej zdjęć... Wypatrujcie go niebawem. A teraz zdjęcie najmniejszej ramki z mojej oferty. Ramka na zdjęcie 13x18, możecie się przekonać, że są one całkiem spore. Ja tym razem jestem mistrzem drugiego planu;)

fot. Magda Mizera26 lutego 2013

Barbara | Fotografia portretowa Kraków

Podczas maratonu buduarowego przed moim obiektywem stanęła członkini naszego  Dream Teamu - Basia - florystka, dekoratorka, artystyczna dusza. Na moich sesjach możecie podziwiać również jej piękne akcesoria do włosów. Koniecznie zajrzyjcie na www.floraart.pl i jej BLOGA.

A Ci, którzy Basię znają, mogą dzisiaj zobaczyć jej kolejne piękne oblicze!
Makijaż wykonała Sylwia z Ambasady Makijażu.

A oto co Basia napisała po sesji u mnie na swoim facebooku:
" Dziękuję i za komentarze i za lajki! No kochane!! To jeśli tak podoba Wam się to zdjęcie, a większość z Was wszak wie jak wyglądam na codzień, to naprawdę zachęcam i polecam ze szczerego serca polowanie na zapisy na sesję u Julity... Bo to są naprawdę czary co ta kobieta potrafi! I każdej z nas przydaje się takie podreperowanie własnego obrazu noszonego w sercu... :))))))... wypróbowałam i wiem, że warto! W KAŻDYM wieku!!! "


25 lutego 2013

Anna | Fotografia ciążowa Kraków

Ania, którą zobaczycie poniżej, pozowała u mnie na weekendowych warsztatach fotograficznych.

Aniu! Bardzo dziękuję Ci za pomoc w realizacji sesji. Mam nadzieję, że nasza kursantka, po dwóch dniach spędzonych ze mną, odeszła bogatsza w wiedzę, pomysły i motywację!