O mnie

"Made with love… (wykonane z miłością), hasło Julity Pająk doskonale obrazuje istotę jej twórczości.
Wszystko tutaj dzieje się z miłości – z miłości do fotografii, i z miłości do ludzi, których Julita tak chętnie fotografuje.

Jej zdjęcia są zupełnie wyjątkowe, magiczne. Fotografując, potrafi nie tylko zatrzymać w kadrze ulotną chwilę, ale wydobyć z modela całe jego piękno, ukazać duszę .

To właściwie nie są zdjęcia, a obrazy namalowane aparatem fotograficznym. Podobnie jak artysta malarz,  starannie planuje każdą sesję. Jej ambicją jest, by serie zdjęć stanowiły całość, opowiadały jakąś historię. Zawsze towarzyszy im wiodący motyw, charakterystyczny rekwizyt. Może to być bukiet polnych kwiatów, owoce, albo papierowe motyle. Wszystkie zdjęcia są z pietyzmem skomponowane i wykonane z wielkim smakiem.

Styl tych fotografii można określić jako romantyczny – Julitę fascynuje światło, jego zmienność, rozedrganie i sposób, w jaki potrafi wyeksponować uwieczniany obiekt. Aranżacje sesji także są niebanalne – subtelne plenery, wyszukane z dużą dbałością o szczegół, eleganckie i wyrafinowane.
Julita Pająk to prawdziwa artystka. Jej zdjęcia są nie tylko piękne, ale pełne ekspresji – podobnie jak ona sama. Wykonane ze starannością, ale i z uczuciem. Od razu widać, że fotografowanie to nie tylko jej zawód, ale pasja, w której najlepiej uwidacznia się jej charakter.

Jeżeli chcą Państwo mieć zdjęcia wysmakowane, pełne elegancji i niepowtarzalne, warto zwrócić się do Julity. Jej fotografie staną się dopełnieniem ważnych chwil w Państwa życiu, lub po prostu wspaniałą pamiątką, do której chętnie się wróci, by powiedzieć do siebie „ale jesteśmy piękni!”.
Proszę spojrzeć na zdjęcia prezentowane na tej stronie – cała prawda o świecie odbija się w oczach fotografowanych osób."
h
     Agnieszka Krawczyk