17 maja 2012

Aleksandra | Sesja portretowa Kraków

Czas na kolejną modelkę z naszej wspólnej sesji z Basią, która wykonała cudne ozdoby do włosów. Możecie je podziwiać NA JEJ BLOGU.

Tym razem zaprezentuję Wam zdjęcia plenerowe prześlicznej Oli. Sesja odbyła się późnym popołudniem, na malowniczym wzgórzu z jabłoniami, których zapach unosił się w powietrzu. Mam nadzieję, że oglądając zdjęcia poczujecie sielankowy klimat, jaki nam towarzyszył:) Wiosna w tym roku była piękna, żałuję tylko, że taka krótka. Mam nadzieję, że pogoda się wkrótce poprawi.

Make-up wykonała Sylwia Cieślik, a o piękne warkocze zadbała Agnieszka Pyrek z salonu Crea'tif.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie uczestniczki całego zamieszania, a szczególnie Olę, która właśnie zdaje maturę, a mimo tego znalazła dla nas wolny czas. Ola trzymam  kciuki, powodzenia!


PORTFOLIO                                       NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK

15 maja 2012

Anetta i Emilia | fotografia rodzinna Kraków | fotografia dziecięca Kraków

Przedstawiam sesję, którą udało mi się wykonać w ostatniej chwili przed majowym załamaniem pogodowym. Tak, tak, miałam urlop więc musiało być zimno i lać...

Emilkę fotografowałam już jakiś rok temu, kiedy miała 6 miesięcy i dopiero zaczynała siadać. Teraz to już prawdziwa dama, która nie rusza się z domu bez torebki (nawet do ogrodu;)

Zapraszam:
PORTFOLIO                                       NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK