2 marca 2012

Joanna | fotografia buduarowa Kraków

Witajcie piątkowo!

Nadszedł czas prezentacji zdjęć z ostatniej sesji buduarowej.
Myślę, że każda kobieta powinna sprawić sobie prezent w postaci takich fotografii. Obojętnie jak jesteśmy zabiegane, zapracowane, trzeba się na chwilę zatrzymać i poświecić czas tylko sobie, by znów poczuć się pięknie i zyskać energię do dalszych działań.

Tak właśnie poczuła się Joanna, która jest zachwycona wynikami sesji i teraz poleca taką każdej koleżance. Dzięki jej uprzejmości mogę przedstawić kilka ujęć i podzielić się nimi.
Serdeczne pozdrowienia dla wzorowej modelki Asi i makijażystki Eweliny, która zadbała o ten genialny i cudny makijaż! Bawiłam się świetnie podczas sesji. To był prawdziwy "babski czas" - czasem trzeba!

Jeżeli szukacie pomysłu na  prezent dla koleżanki z okazji np. wieczoru panieńskiego, gorąco polecam obdarowanie jej bonem na buduarową sesję fotograficzną. Przeżyje niesamowitą przygodę, której efekty pozostaną na zawsze. Jest to również świetna alternatywa do wynajęcia striptizera...nie każdy to lubi:)
Miłego oglądania i wspaniałego weekendu!
Jeżeli interesuje Cię podobna sesja lub masz jakieś pytania, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na pytania:)

PORTFOLIO                                             NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK

27 lutego 2012

Cytat tygodnia | fotografia buduarowa Kraków

Po dwutygodniowym przygnębieniu pogodowym, w nowy tydzień wkraczam radośnie. W końcu czuję, że wiosna jest już bardzo blisko.
Dodatkowo mój nastrój poprawiła sobotnia sesja buduarowa, przy której miałyśmy z dziewczynami świetną zabawę. W tym tygodniu będziecie mogli zapoznać się z jej wynikami:) Mam nadzieję, że przedstawione przeze mnie fotografie przekonają Was, że warto wziąć udział w takiej sesji i czasem trzeba zrobić coś tylko dla siebie. Coś co sprawi, że poczujecie się pięknie i wyjątkowo. Zatrzymacie na chwilę szalony pęd życia i popatrzycie na siebie z zachwytem. Gwarantuję, że Wasze morale wzrosną o 100%, a to świetny start w wiosenne klimaty:)

Miłego tygodnia!

NAPISZ DO MNIE                                ZOBACZ PORTFOLIO                            FACEBOOK