20 grudnia 2013

Wesołych Świąt


Niestety od kilku tygodni zmagamy się w domu z przeziębieniem i chorujemy po kolei na zmianę. Tym razem ja i Emilka. Tata w delegacji do świąt... więc siedzimy razem, cały dom w chusteczkach do nosa...

Na poniedziałek zaplanowane mam kupowanie prezentów,  będzie totalny szał. W Wigilię wyjazd do rodziców.

A Wy jak spędzacie święta? Macie już prezenty, choinkę, nastrój, plany?

Moje święta będą rodzinne. Mam tylko nadzieję, że sok malinowy własnej produkcji rzeczywiście zdziała cuda i pozbędę się czerwonego nosa... bo wyglądam jak Rudolf.

W tym poście chciałam Wam złożyć najlepsze życzenia świąteczne: ciepła, odpoczynku, tego byście zatrzymali się na chwile i pomyśleli o sobie. Poczujcie ducha świąt! 

My w niedzielę robiłyśmy pierniczki:)
16 grudnia 2013

Sylwia | Fotografia portretowa Kraków

Macie na pewno takie dni, kiedy od samego rana nic Wam nie wychodzi. Jakby cały świat był przeciwko Wam. Tak miałam w ostatni poniedziałek, kiedy miała odbyć się sesja Sylwii. I do momentu kiedy Sylwia nie przekroczyła moich drzwi, dzień był nieciekawy. Jednak w jednej chwili wszystko się odmieniło. Tak kocham fotografować, że obojętnie co się dzieje, kiedy biorę do ręki aparat, wszystkie problemy znikają i jestem tylko ja i modelka. W głowie mam tylko myśli o odpowiednich pozach, ustawieniach. Potrafię się zupełnie oderwać od rzeczywistości. A kiedy sesja przebiega tak jak ta, dzień jest uratowany i z uśmiechem siadam do komputera, by podziwiać pierwsze efekty. A efekty tej sesji działają na mnie do dzisiaj. Zobaczcie jakie cudne fotografie trafią do kolejnej z moich Klientek.

Jeśli też marzycie o takiej sesji, teraz jest na to najlepszy czas, nie odkładajcie tego na później. Każda kobieta zasługuje na to, by mieć piękne portrety i by spojrzeć na siebie w nowym świetle.
W styczniu nadarza się wyjątkowa okazja do wykonania u mnie sesji kobiecej w luksusowym apartamencie hotelu. Dwa terminy i dwa miejsca. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ! Zapraszam serdecznie!