26 lutego 2013

Barbara | Fotografia portretowa Kraków

Podczas maratonu buduarowego przed moim obiektywem stanęła członkini naszego  Dream Teamu - Basia - florystka, dekoratorka, artystyczna dusza. Na moich sesjach możecie podziwiać również jej piękne akcesoria do włosów. Koniecznie zajrzyjcie na www.floraart.pl i jej BLOGA.

A Ci, którzy Basię znają, mogą dzisiaj zobaczyć jej kolejne piękne oblicze!
Makijaż wykonała Sylwia z Ambasady Makijażu.

A oto co Basia napisała po sesji u mnie na swoim facebooku:
" Dziękuję i za komentarze i za lajki! No kochane!! To jeśli tak podoba Wam się to zdjęcie, a większość z Was wszak wie jak wyglądam na codzień, to naprawdę zachęcam i polecam ze szczerego serca polowanie na zapisy na sesję u Julity... Bo to są naprawdę czary co ta kobieta potrafi! I każdej z nas przydaje się takie podreperowanie własnego obrazu noszonego w sercu... :))))))... wypróbowałam i wiem, że warto! W KAŻDYM wieku!!! "


3 komentarze:

  1. Wierzyć mi się nie chce, że to ja... w lustrze wyglądam jakby całkiem inaczej... Dziękuję Julita za ten pełen profesjonalizmu dzień kobiecości! Zwyżka nastroju gwarantowana - polecam każdej Kobiecie! to niesamowite uczucie stanąć przed obiektywem i potem zobaczyć się na TAKICH zdjęciach.... dziękuję po stokroć!

    OdpowiedzUsuń
  2. Oooo... Basia! Jaka piękna!

    OdpowiedzUsuń