31 grudnia 2012

Podsumowanie roku i podziękowania!

Dzisiaj ostatni dzień roku!

Od kilku dni staram się opracować strategię na nadchodzący Nowy Rok!
Po to, żeby pracowało nam się jeszcze milej i lepiej. Żeby fotografia sprawiała mi jeszcze więcej przyjemności (chociaż nie wiem czy to możliwe, ponieważ już sprawia bardzo wiele:)
Chcę Wam oferować jeszcze piękniejsze, nowe produkty.

Kolejnym celem jaki sobie stawiam, to żeby o Made with Love... dowiedziało się jeszcze więcej osób!

Ten rok był niesamowity i przerósł moje najśmielsze oczekiwania.
Dwa lata temu całkiem niepewnie rozpoczęłam darmowe sesje, by zgromadzić portfolio. W kwietniu 2012, kiedy zgłosili się do mnie pierwsi Klienci, powstała moja firma. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Nigdy nie spodziewałam się takiej liczby klientów!!! Nie miałam pojęcia, że moja fotografia spotka się z tak pozytywnym odzewem!

Ten rok to również wspaniałe projekty jakie udało mi się wykonać! Kilka z moich sesji marzeń.


Ale cały ten czas to przede wszystkim ludzie jakich spotkałam na swojej drodze!!!
Niektórych poznałam osobiście, niektóre osoby znam tylko wirtualnie ale każdy z Was wniósł wiele piękna i ciepła do mojego życia.
- Moje wierne Fanki i Komentatorki blogowe! - Każdy Wasz komentarz, dobre słowo, sprawiają, że chce mi się więcej!
- Mój Dream Team - spotkałyśmy się przypadkiem, a zostałyśmy mam nadzieję na zawsze! Każda zupełnie inna, każda w innym wieku - różni nas bardzo wiele ale razem jesteśmy zespołem marzeń, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych!
- Moi Klienci - bo przecież fotografia, to ciągła praca z nowymi ludźmi - Wasze reakcje na otrzymane zdjęcia są bezcenne!
- Szalone Fotografki z innych miast, z którymi zaprzyjaźniłam się na łączach, a teraz niecierpliwie czekam na spotkanie w realnym świecie. Wasze rady i wsparcie są niesamowite!!!

Były w tym roku również trudniejsze chwile ale każda z nich była nowym doświadczeniem i sprawiła, że jestem silniejsza niż kiedykolwiek.

Za wszystkie te przeżycia, wzruszenia i dobre słowa chcę Wam GORĄCO PODZIĘKOWAĆ!!!
Bez Was nie ma mojej fotografii więc mam nadzieję, na jeszcze więcej i z niecierpliwością czekam na to co przyniesie Nowy Rok! Oby były to same dobre rzeczy:)

4 komentarze:

 1. Piękne słowa ... a ja dziękuję , że ty się pojawiłaś bo dałaś nam piękną pamiątkę na wszystkie lata a i inspirujesz mnie niezmiernie, niech nadchodzący rok będzie lawiną spełnienia i w pasji i w rodzinie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alex wielkie dzięki! Podglądam Twoje kroki, bo kiedyś sama takie czyniłam... Trwaj przy tym co robisz, a spełnisz marzenia jak ja!

   Usuń
 2. Julitko przed Tobą jeszcze wiele sukcesów! Wieże w to bardzo gdyż masz niesamowity talent i wkładasz całe serce w swoje zdjęcia! Sesja księżniczkowa dzięki której Cię odnalazłam i jej wielki sukces są tego dowodem. Zachwycali się nią nie tylko Polacy :D
  Ja tylko żałuję, że mój ślub już się odbył, ale gdy tylko 'zapuszczę' brzuch będę dobijać się do Ciebie po wolny termin :)

  Podbijaj świat!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za takie przemiłe słowa, aż się wzruszyłam...Masz rację, że w sesje wkładam całe serce, cieszę się, że niektórzy to dostrzegają.

   Usuń