24 kwietnia 2012

Hanna | fotografia portretowa Kraków

Czas nadrobić na blogu trochę zaległości.

Przed Wami sesja Pani Hanny, która zgodziła się na umieszczenie zdjęcia przed stylizacją i po jej zakończeniu. Wszystko po to, by uzmysłowić Wam, jak ważna jest rola  makijażystki podczas sesji.

Ewelina Szajnar, która przygotowała Panią Hannę do zdjęć, była jak zwykle niezawodna i spisała się na medal. Dobrała idealny makijaż oraz fryzurę.
Często trudno nam spojrzeć na siebie obiektywnie i wybrać to co najlepiej do nas pasuje. W takiej sytuacji zachęcam do zasięgnięcia rady u profesjonalisty.

Następnym krokiem do sukcesu jest praca fotografa.
Zawsze staram się znaleźć pozy, które najlepiej podkreślą Wasze atuty. Szukam ujęć, które sprawią, że zobaczycie się w innym świetle i odkryjecie na nowo swoje piękno.

Efekty oceńcie sami. Co myślicie o tej metamorfozie?


Słów kilka należy się również Modelce. Pani Hanna była doskonała. Intuicyjnie potrafiła przybierać wspaniałe  pozycje do zdjęć. Prawdziwa dama z klasą! W dodatku nauczycielka matematyki, co przyprawiło mnie o dreszcze (tak, tak - był to jeden z moich "ulubionych" przedmiotów w szkole). Nie dokonałam jednak zemsty na matematykach i uważam sesję za bardzo udaną, a Panią Hannę wpisuję na listę ulubionych Klientek. Jeszcze raz dziękuję serdecznie za współpracę.


Na koniec jeszcze jedna refleksja.
Tą sesją chciałam przekonać Was, że fotografia portretowa, to nie tylko coś dla młodych, 20-sto letnich dziewczyn.
W każdym wieku można zrobić cudną sesję zdjęciową, która będzie świetną pamiątką. Taka sesja to świetny pomysł na dzień matki, urodziny, imieniny. Możecie podarować ją bliskiej osobie w prezencie. Posiadam w swojej ofercie eleganckie bony prezentowe.
Zachęcam również do fotografowania siebie z mamą, babcią czy córką.

PORTFOLIO                                             NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK

2 komentarze:

  1. Julita, świetna sesja i piękna metamorfoza. Obie ze stylistką wydobyłyście z pani Hanny to, co najlepsze. Bardzo ładne kolory ubrań.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy za komplementy. Uwielbiam sprawiać, że ktoś patrzy na siebie z zachwytem:)

    OdpowiedzUsuń