1 lutego 2012

♥ Konkurs Walentynkowy - Etap II | Sesja narzeczeńska | Sesja dla par | Plener ślubny

UWAGA!
NA DOLE POSTA OPISANA JEST WPROWADZONA ZMIANA , KTÓRA DOTYCZY GŁOSOWANIA!


Moi Drodzy!

Dzisiaj rozpoczynamy II etap konkursu walentynkowego, w którym do wygrania jest sesja fotograficzna z wizażystką. Dodatkowo, każda para biorąca udział w konkursie dostanie bon zniżkowy o wartości 10% na dowolny pakiet w mojej ofercie oraz 10% zniżki na wykonanie makijażu u Eweliny Szajnar, do wykorzystania  do  końca  2012 roku. Serdecznie dziękuję wszystkim parom za zgłoszenie się do zabawy
i życzę powodzenia!  

Wszystkie warunki udziału w konkursie opisane są w tym poście. A teraz krótkie przypomnienie zasad
II etapu:

Każda para posiada swój numer, nadany wg kolejności zgłoszenia. Obejrzyjcie wszystkie zdjęcia z opisami. Wybierzcie najsympatyczniejszą Waszym zdaniem parę i głosujcie na nią wpisując w komentarzu numer zdjęcia. Jeden wpis to jeden głos! Głosowanie trwa do 13 lutego do północy. Ogłoszenie wyników nastąpi oczywiście w walentynki.


Para nr 1.
Ewa i Grześ:
fot. Szymon Pawlak
To właśnie My powinniśmy wygrać sesję zdjęciową ponieważ jesteśmy parą odlotową. Dzidziusia się teraz spodziewamy i chcielibyśmy uwiecznić te piękne chwile, by nasze maleństwo miało kiedyś wspomnienia miłe. Bardzo lubimy się fotografować i kolekcję swych zdjęć arkuszować. Taka sesja zdjęciowa to nasze marzenie, ,teraz czekamy na jego spełnienie.Para nr 2.
Iwona i Artur:
Jesteśmy narzeczeństwem 3 lata. Za rok planujemy ślub. Chcielibyśmy wygrać, gdyż marzy nam się sesja narzeczeńska, która jest naszym wspólnym marzeniem. Byłby to nasz prezent przed ślubny. Oboje lubimy się fotografować, nie sprawia nam to żadnego problemu, dobrze się czujemy przed obiektywem . 


Para nr 3.
Monika i Patrycjusz:

W tenże sposób preparujemy się w miłości: jeden mówi, że drugi powiedział, że wspólnie usłyszeliśmy i powołując się na trzy znakomite autorytety tego rodzaju tworzymy miłość. ‘
Miłość to wspólne życie.  Razem także chcemy spędzić miłe chwile podczas sesji zdjęciowej oraz uwiecznić nasze uczucie na fotografii, która pełnić będzie rolę wehikułu czasu. Jako romantyczne dusze często lubimy uciekać we wspomnienia. Ponad to chcemy pokazać innym obraz namalowany przez miłość, przedstawiający silne uczucie dwojga młodych ludzi, których może rozdzielić tylko śmierć. 


Para nr 4.
Katarzyna i Mikołaj:
fot. Filip Polit
Jak widać, przydałby nam się profesjonalny make-up i wizaż. Powólcie nam choć raz poczuć się, jakbyśmy byli piękni i młodzi, i zagłosujcie na nas! A może walentynkowa sesja pomoże nam wytrzymać ze sobą kolejny rok? Zatem od teraz jesteście odpowiedzialni za los naszego małżeństwa, ot co.


Para nr 5.
Magda i Wojtek:
Dlaczego to My powinniśmy wygrać sesję? Oczywiście wygrana sesja nie zmieni nic w naszym uczuciu, jeśli przegramy nadal będziemy się szalenie kochali. Sęk w tym, że zdjęcie to machina pozwalająca na zatrzymanie pięknych chwil, wstrzymaniu ich na zawsze. Czasu nie można zatrzymać, ale wspomnienie chwil owszem i dlatego chciałabym wygrać sesję, by móc wracać do tego co najpiękniejsze w naszym uczuciu- młodzieńczych, szaleńczych chwil.


♥ CZAS NA WASZE GŁOSY! ♥


Zachęcam do polubienia naszych profili na Facebooku. Dzięki temu będziecie na bieżąco z wynikami konkursu, naszą ofertą, promocjami i pierwsi dowiecie się o kolejnych konkursach oraz nowych postach na blogu:

-Ewelina Szajnar Make-Up


Szanowni Głosujący!
Ze względu na to, że minął dopiero jeden dzień głosowania i zostało jeszcze sporo czasu do końca konkursu, OD DZISIAJ ZOSTAJE ZABLOKOWANA MOŻLIWOŚĆ ANONIMOWEGO DODAWANIA KOMENTARZY.
Wszystkie głosy, które oddaliście dotychczas pozostają bez zmian. 
Aby każdy miał równe szanse, ta zmiana jest konieczna - spamy stały się nagminne.
Proszę o wyrozumiałość!

398 komentarzy:

 1. para nr.1 Ewa i Grześ

  OdpowiedzUsuń
 2. 4 Kasia i Mikołaj

  OdpowiedzUsuń
 3. Nr 1 Ewa i Grześ

  OdpowiedzUsuń
 4. 5 Magda i Wojtek

  OdpowiedzUsuń
 5. para nr 4, piękne ujęcie..

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcie nr 4.

  OdpowiedzUsuń
 7. zdjecie pary 4 :)

  OdpowiedzUsuń
 8. para numer cztery:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Joanna Kolaczek1 lutego 2012 12:27

  Nr 4 :)

  OdpowiedzUsuń
 10. widzę, ze tutaj czyste szalenstwo!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. numer 4 Kasia i Mikołaj ;*

  OdpowiedzUsuń
 12. 4 - kasia i miki:-)

  OdpowiedzUsuń
 13. 5 Magda i Wojtek!

  OdpowiedzUsuń
 14. 1 Ewa i Grześ

  OdpowiedzUsuń
 15. 4 jest niesamowita!

  OdpowiedzUsuń
 16. Para nr. 3 ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. zdjęcie nr. 3!

  OdpowiedzUsuń
 18. załóżmy, że 3

  Ale jaki to ma sens, jak jedna osoba może zaspamować od góry do dołu z nudów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczę jednak na uczciwość osób głosujących.

   Usuń