6 maja 2012

Agnieszka i magnolie | fotografia portretowa Kraków

Nadszedł czas, by zaprezentować na blogu pierwszą z trzech sesji konkursowych. Metamorfozy, które organizowałam wspólnie z makijażystką Eweliną Szajnar, doczekały się swojej premiery:)
Miałyśmy kilkanaście zgłoszeń, a wybór nie był łatwy.
Jedną z wybranych przez nas osób była Agnieszka.

Dzięki tej sesji zrealizowałam również jeden z pomysłów, który od ponad roku siedział w mojej głowie. Mianowicie zdjęcia kobiety na tle kwitnących magnolii. Podczas sesji okazało się, że był to ostatni dzwonek na zrobienie takich fotografii, drzewa zaczęły już powoli przekwitać.

Po ustaleniu charakteru sesji oraz daty, Agnieszka udała się do Eweliny, gdzie została poddana metamorfozie. Ewelina dobrała odpowiedni makijaż, stroje i dodatki. Zobaczcie efekt:


Po skończonych przygotowaniach, spotkałam się z dziewczynami na Wawelu, gdzie chyłkiem, uciekając przed groźnym spojrzeniem pana strażnika, udało nam się wyczarować takie oto zdjęcia:


Tło do kolejnych ujęć także stanowią zakamarki Zamku Królewskiego:

Kolejnym odwiedzonym przez nas miejscem jest mój ukochany Kazimierz:


Przed nami jeszcze dwie sesje pokazujące metamorfozę, jednak każda będzie zupełnie inna. Czekajcie zatem na pozostałe Panie:)
Jak Wam się podoba przemiana Agnieszki i jej zdjęcia?
Jeśli macie ochotę przeżyć podobną przygodę zapraszam do współpracy!

PORTFOLIO                                       NAPISZ DO MNIE                                       FACEBOOK

4 komentarze:

 1. Zjecia ładne, lecz na niektórych modelka wyglada staro, ciemny ostry makijaż moim zdaniem postarza pozatym widać zmarszczki pod oczami.
  Powinnyscie wybierać młodsze osoby.

  OdpowiedzUsuń
 2. W jakim wieku powinna być modelka Twoim zdaniem? Ja nie zajmuję się tylko fotografowaniem młodych, pięknych dziewczyn o nieskazitelnej urodzie. Fotografuję ludzi i chcę pokazać, że w każdym wieku można pięknie wyglądać. Świadczą o tym moje wcześniejsze sesje, gdzie przedstawiam kobiety dojrzałe. Nie wygładzam również twarzy na zdjęciach, jak to jest obecnie modne w magazynach, gdzie gwiazdy są czasem trudno rozpoznawalne. Zależy mi na pokazaniu kobiet takimi jakie są przy pomocy odpowiedniej stylizacji i ujęć, a nie retuszu zmarszczek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotografie są bez zarzutu, ale makijaż w niektórych odsłonach moim zdaniem za mocny, i daje takie wrażenie...
  nic pozatym.

  OdpowiedzUsuń