27 grudnia 2012

Wernisaż w Salonie Sukien Ślubnych Karolina | Fotografia ślubna Kraków


Poświąteczne dzień dobry!

Po kilku dniach odpoczynku w rodzinnym gronie, czas wrócić do pracy.

Dzisiaj przedstawiam Wam kilka ujęć z wernisażu sukien ślubnych w salonie Karolina. Uroczystość odbyła się z z udziałem głównego projektanta sukien ślubnych dla firmy Justin Alexander - Tony'ego Mentel'a. Przez 4 grudniowe dni wraz z dziewczynami z Dream Teamu, doradzałyśmy przyszłym pannom młodym. Mogły dowiedzieć się jaka fryzura oraz makijaż pasują najlepiej do wybranej przez nie sukni. Jaki bukiet będzie najpiekniejszy... Ja prezentowałam swój album pokazowy i zachęcałam do skorzystania z mojej oferty podczas ślubu.
Największym zainteresowaniem cieszyły się fotograficzne wieczory panieńskie i wszystko wskazuje na to, że to będzie hit nadchodzącego sezonu.

Przedstawiam Wam kilka ujęć przecudnego Salonu. Myślę, że każda przyszła panna młoda powinna się tam udać w poszukiwaniu swojej wymarzonej sukni. Ja do dzisiaj jestem pod wrażeniem tego co widziałam na wieszakach, aż chciałoby się jeszcze raz....

Serdecznie dziękuję Właścicielom Salonu za zaproszenie do udziału w wernisażu, za zaufanie, wspaniałą atmosferę i nowe doświadczenia!


Podaję link na stronę Salonu ale warto tam zajrzeć osobiście (ul. Długa 11a w Krakowie)! 

Relację z imprezy możecie również obejrzeć na STRONIE SYLWII, która wykonywała makijaże, oraz na STRONIE SALONU.
j

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz