17 września 2013

Warsztaty

Jeśli jesteście początkującymi fotografami i chcielibyście usystematyzować lub powiększyć swoją wiedzę o moje doświadczenia, zapraszam na indywidualne warsztaty. Pod linkiem znajdziecie więcej informacji:
TUTAJ

A oto opinie ostatnich uczestniczek:

"Warsztaty u Pani Julity to świetnie spędzone dwa dni w bardzo miłej atmosferze. Warsztaty pozwoliły mi uporządkować sobie dotychczasową wiedzę na temat fotografii i obróbki zdjęć plus dostałam duży zastrzyk nowej wiedzy. Zorganizowana podczas warsztatów sesja zdjęciowa okazała się świetną okazją żeby potrenować pod okiem doświadczonego fotografa, który powie co poprawić i pokaże wszystkie niedociągnięcia. Bardzo cenne okazały się także wszystkie informacje dotyczące prowadzenia firmy i marketingu, a także pokazanie świetnych źródeł wiedzy i inspiracji.
Co dały mi warsztaty? Na pewno większa świadomość obsługi aparatu i programów graficznych do obróbki, a przede wszystkim motywację do dalszej pracy, rozwijania się i większą śmiałość do fotografowania. Zdecydowanie był to zastrzyk pozytywnej energii."
-Mirosława

"Warsztaty z Julitą dały mi przede wszystkim możliwość podejrzenia warsztatu pracy fotografa; począwszy od sesji, na obróbce kończąc. Miałam możliwość zadawania nieograniczonej ilości pytań dotyczących fotografii. Dowiedziałam się również sporo na temat „fotograficznego” marketingu, a po zakończeniu kursu otrzymałam wiele pomocnych materiałów do dalszej nauki." - Alicja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz