31 grudnia 2013

Kilka słów o mijającym roku.

Wiele osób pomija podsumowania roku i tak też zrobiłam rok temu. Jednak ten rok był na tyle wyjątkowy, że zasługuje na kilka słów.

Przede wszystkim był to rok pod znakiem fotografii i mam nadzieję, że już każdy kolejny taki będzie.
Kiedy robię zdjęcia wpadam w stan euforii, uwielbiam sesje, nowych ludzi, prowadzenie firmy. Spełniam się w tym całkowicie, robię to co kocham!

Dodatkowo udało mi się zrealizować kilka ważnych projektów w tym roku, przede wszystkim wyjazd z Klientkami do Paryża!!!
Mam nadzieję, że takie zagraniczne sesje będą już stałym elementem mojej oferty.Trudno opisać, jak wiele się nauczyłam, nie tylko o prowadzeniu firmy fotograficznej ale i o sobie!

Nowy rok zapowiada się bardzo ciekawie. Będę chciała skupić się głównie na sesjach kobiecych, które chcę przenieść na kolejny poziom. Mają być wyjątkowym przeżyciem. W nowej ofercie znalazły się piękne i luksusowe produkty.


Będę Wam pokazywać, że każda kobieta może mieć piękne zdjęcia. Każda z nas zasługuje na chwilę dla siebie i takie portrety. Chcę sprawić, żebyście spojrzały na siebie na nowo i zobaczyły jakie jesteście piękne!

Najważniejsi jednak są w mijającym roku ludzie, których poznałam. Dajecie mi siłę i inspirację! Niektóre Klientki stały się koleżankami, a niektóre jeszcze kimś więcej!

Swoistą nagrodą za miniony rok było wygranie w konkursie, udziału w warsztatach fotograficznych, prowadzonych przez Lidię Popiel, którą jestem totalnie oczarowana! Wszyscy ludzie, których poznałam podczas tego wyjazdu, są dla mnie bardzo ważni i na długo pozostaną w mojej pamięci. Niesamowity i bardzo ważny czas w moim życiu!

Dziękuję również za wsparcie moim przyjaciołom i rodzinie. Wytrzymujecie moje wieczne paplanie o fotografii i wszystkie moje wariactwa, a w ciężkich chwilach zawsze mogę liczyć na wsparcie albo wizytę z butelką wina;)... chapeau bas!

Dziękuję wszystkim za ten rok! I Życzę Wam spełnienia marzeń w 2014 roku!!!

2 komentarze:

 1. To my Ci dziękujemy kochana za tak wspaniale zdjecia i chwile (te w Paryżu!)!! Oby kolejne lata były dla Ciebie jeszcze piękniejsze i przyniosły spełnienie wszystkich marzeń!
  Ula :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak! To był dla Ciebie rok pełen wrażeń!
  Oby i ten Nowy obfitował w same pozytywne momenty!
  BUZIAK :*

  OdpowiedzUsuń