9 stycznia 2014

Jesteś piękna tu i teraz!

Sesje kobiece i buduarowe stały się ostatnio popularne, ponieważ  coraz więcej kobiet dochodzi do wniosku, że nie ma powodu, by cudne zdjęcia jakie są publikowane w magazynach czy reklamach były tylko przywilejem modelek. Nie każda z nas ma figurę modelki ale  każda z nas zasługuje na chwile, w których jest w centrum uwagi  i każda może wyglądać jak gwiazda filmowa. Po to, by pokazać się z nowej strony sobie, ukochanemu lub by zatrzymać dla siebie czas i nabrać pewności siebie.

Do napisania tego posta zainspirował mnie film, który pojawił się niedawno w sieci. Jego bohaterką jest jedna z fotografek Boudoir Divas, do których często zaglądam. Zobaczcie same co ma Wam do powiedzenia, zgadzam się z nią w 100%:Mam dla Was kilka wskazówek, które sprawią, że poczujecie się pewnie przed obiektywem:


○ Nie rozpamiętuj każdego grama na swoim ciele. Skup się na swoich zaletach, na tym co w sobie najbardziej lubisz, na swoich mocnych stronach.


○ Żyj chwilą. Jesteś piękna tu i teraz!


○ Poczuj się jak gwiazda. Jak często cała uwaga skupiona jest tylko na Tobie?


○ Wszystko jest kwestią nastawienia. Jeśli poczujesz się pewna siebie i seksowna, taka właśnie wyjdziesz na zdjęciach.


○ Otwórz się, bądź sobą, bądź szczera, a przede wszystkim baw się świetnie!By przekonać Was, że na efekt końcowy składa się wiele czynników, często pokazuję Wam zdjęcia przed i po. Ich pełną galerię możecie znaleźć POD TYM LINKIEM.

Wiele moich Klientek patrzy na swoje zdjęcia z zachwytem. Moja fotografia, to nie tylko piękne obrazki. Wasze portrety mają pomóc Wam w akceptacji siebie, pokazać jakie jesteście, jak widzą Was inni. Prawdziwe piękno jest w Was. Makijaż i stroje sprawiają, że czujecie się pewnie i od razu widać to w spojrzeniu, gestach - właśnie te chwile dla Was zatrzymuję.


Na koniec piękny wiersz Laureata Nagrody Nobla, Dereka Walcotta:Co myślicie na ten temat? Chętnie poznam Wasze zdanie!


4 komentarze:

  1. piękny post z pięknym przesłaniem. Ja potwierdzam. Taka sesja działa cuda!

    OdpowiedzUsuń
  2. fantastycznie napisane:) piękny blog, bardzo delikatny, pastelowy, taki jak lubię:) pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń